Bio-Synergy Beta Performance HMB - 125 kapslí

Posuňte své cvičení na vyšší level a zvedněte těžší váhy pomocí kapslí Beta Performance HMB. Jako vedlejší produkt esenciální aminokyseliny, leucinu, HMB může zvýšit růst svalů a snížit čas zotavení. Jak? Zlepšením proteinové syntézy těla a udržováním strukturální integrity svalových buněk.


Tento produkt již není na skladě


899,00 Kč

Množství:

Mnoho našich sportovců používá HMB, aby jim pomohlo zesílit a vyrovnat se s náročnějšími tréninkami. Kapsle pomáhají udržet svalovou hmotu. HMB může také podporovat růst svalů během nadměrného tréninku a nadměrných tréninkových fází, kvůli jeho potenciálu urychlit regeneraci.


Používejte Beta Performance HMB, který vám pomůže být silnější, rychlejší a vytvořit svalnatější tělo.

BUĎTE SILNĚJŠÍ, PŘIBÍREJTE SVALY A RYCHLEJI REGENERUJTE

Bio-Synergie Beta Performance HMB obsahuje 100% beta-hydroxymethylbutyrátu (HMB), který vám pomůže maximalizovat váš trénink a zotavení. Výzkum nyní ukázal, že doplnění s HMB zlepšuje výkon tím, že podporuje reparaci a adaptaci svalových buněk. Bylo také dokázáno, že pomáhá zrychlovat sílu a svaly u silových sportovců a zlepšuje vytrvalost při cyklistice a běhání.

HMB je metabolit esenciální aminokyseliny leucinu a je produkován v těle po rozpadu proteinů, které dostáváme z jídla. Ale jen malé množství leucinu, které konzumujeme, je přeměněno na HMB.

Abychom dosáhli optimálních hladin potřebných k tomu, abychom cítili výhody, potřebujeme 20-50g leucinu denně. To znamená, že dostatek HMB z vaší stravy je prakticky nemožné. Naštěstí náš doplněk řeší problém tím, že vám poskytne zdravé zásobování, které podpoří váš tréninkový režim a cíle v oblasti fitness.