Edubily Kollagen Hydrolysat - 350g

Náš kolagen hydrolazát přispívá k lepšímu zdraví a silné pojivové tkáni. Jsme první, kdo obohatil kolagenový prášek oí kombinaci ko-faktorů jako je mangan, zinek, měď a železo.

X000O3246B


Tento produkt již není na skladě


699,00 Kč

Množství:

Mangan a měď přispívají k udržení normální pojivové tkáně.

- Hydrolyzát kolagenu s minerály.
- Kolagenový hydrolyzát v 750 g plechovce
- S železem, mědí, manganem, oxidem křemičitým a zinkem
- Značkový kolagen od společnosti GELITA AG
- Balené v Německu

Jak se vyrábí náš kolagenový hydrolyzát?
Hydrolyzát kolagenu je vysoce zpracovaná látka. Přirozený kolagenový protein se získá v prvním kroku ze štěrbiny a kostí skotu enzymatickou hydrolýzou. V následujících výrobních krocích, jako je čištění, koncentrace, extrakce, sterilizace a sušení, se kolagen rozpadá na různé peptidy (aminokyselinové řetězce). Prášek je neutrální a snadno rozpustný.

Tvrzení, která se občas objevují na internetu, že kolagen je jatečný odpad, nejsou pravdivá. Hydrolyzát kolagenu je vysoce kvalitní výživový doplněk s jedinečnými nutričními vlastnostmi.

Proč kolagen od Edubily?
Surovina pro náš kolagen je vyráběna jedním z předních světových lídrů na trhu s produkty kolagenu. Díky tomu je naše kvalita výrobků srozumitelná a transparentní. Kromě toho je prášek obohacen stopovými prvky, které jsou nezbytné pro fungování enzymů v našem těle.

Pro nás je důležité, aby všechny naše výrobky byly vyráběny v Německu a nezávisle testovány na prodejnost. Takže si každý může být jistý, že v Německu jsou dovoleny a povoleny eubilizované výrobky.

Doporučené dávkování:
Jednou denně promíchejte jednu dávku (15 g) prášku ve 300 ml studené vody nebo smoothie.

Složení:
Hydrolyzát kolagenu * (99,9%), glukonát zinečnatý, oxid křemičitý, síran železnatý, glukonát manganatý, glukonát mědi.
* Původ: Hovězí maso

Poznámka o kolagenu:
Uvedené doporučené množství spotřeby nesmí být překročeno. Výživové doplňky nejsou náhradou za vyváženou a pestrou dietu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte během těhotenství nebo kojení. Může obsahovat stopy lepek, sóji, mléka a vejce. Skladujte v suchu a v chladu.

Obsah: 750 g