Koncept Optimal Nutrition vznikl v roce 2016 kvůli snaze přinást lidem toužícím po optimálním zdraví a maximálním výkonu ty nejlepší dostupné doplňky stravy, které byly do této doby velice těžko k sehnání.

Naše heslo: "Be healthy, perform better" -> málokdo ze cvičící populace si uvědomuje, že naše zdraví jde ruku v ruce s pokroky (či stagnací) v dosahování výsledků a podávání maximálního výkonu. Pokud při cestě na za svým cílem neoptimalizujete své zdraví, jen těžko se k cíli dostanete a spíše sáhnete po androgenních látkách...smutná pravda dnešního fitness průmyslu.

V dnešním světě plném komerce, zaváděcích reklamních informací, nekvalitních produktů a snaze o maximální zisk je kvalitních suplementů jako šafránu. Lidé si nevědomky ničí zdraví vlivem katastrofální kvality drtivé většiny suplementů objevujících se na českém trhu. Z dobré vůle užívají ty doplňky stravy, které doporučoval jejich oblíbený kulturista, youtuber, nebo fitness guru a paradoxně tak škodí svému zdraví a v závislosti na tom i svému progressu v posilovně, ať už je to spalování tuků, nabíraní svalové hmoty, zpevňování postavy, nebo snaha o maximální výkon.

Optimal Nutrition pod svou značkou shromážďuje pouze značky té nejvyšší kvality, tím se liší od všeho, co jste doposud mohli v České republice a na Slovensku najít. U nás nečekejte reklamu s kulturisty užívajicími anabolické látky, nečekejte ani barevné reklamy a pouťové obaly na doplňky stravy. Pokud hledáte toto, jste na špatné adrese. U nás najdete pouze nejkvalitnější dostupné suplementy na trhu!