"Při takovém tréninkovém vytížení, jaké máme hlavně v přípravném období, kdy absolvujeme dvou až třífázové tréninky, je pro mě stěžejní zvyšovat si regenerační kapacity. Díky suplementům od Optimal Nutrition zregeneruji několikanásobně rychleji a zvládám bez problémů celkovou tréninkovou zátěž a jsem schopen podat maximální výkon v tréninku a hlavně zápase."

Roman Vávra, mládežnický reprezentant ve fotbale, 1.FK Příbram

Používané suplementy: YPSI AminoElektrolytKomplex, YPSI Chloro Malat, YPSI Magnesium Kapseln

 

 

"Motocross je fyzicky i psychicky velice náročný sport a suplementy od Optimal Nutrition mi umožňují více trénovat a podávat opravdu maximální výkon. Navíc jsem schopen odtrénovat daleko více tréninku v týdnu, než předtím a na výkonnosti je to nesmírně znát! Také již nebývám nemocný, což mě několikrát v tréninku zabrzdilo."

Martin Michek, český motocrossový reprezentant, několikanásobný mistr republiky a mistr Evropy EMX Open

Používané suplementy: YPSI AminoElektrolytKomplex, YPSI MultiKomplex, YPSI Inositol+Magnesium, Opti Omega-3 Orange "Vždy jsem hledal to nejlepší, co by mi mohlo pomoci v kariéře dosahovat všechny vytyčené cíle a plnit si sny. Někdy úspěšně a někdy samozřejmě neúspěšně, tak jak to v životě bývá. Ale NIKDY jsem tuhle cestu nevzdal. Jsem teprve na začátku, čeká mě spousta věcí, které se budu muset naučit, které budu muset překonat, a kterým se budu muset přizpůsobit. Vím, že to nebude jednoduché, ale mám v životě lidi, na které se můžu spolehnout, a který mi pomůžou kdykoliv to bude potřeba. Psychická pohoda je strašně důležitá, a měli bychom se obklopovat lidmi, kteří nás motivují, uklidňují, pomáhají nám.

Ale pak tu máme neméně důležitou fyzickou stránku. A tam je důležitý každý spánek, trénink, regenerace,, protože v dnešní době si prakticky všichni sportovci přidávají, skoro každý si hlídá co a kdy jí a v dnešní době, kdy se výkony posouvají mílovými kroky dopředu, je důležitý i ten sebemenší detail. Den co den chci být lepší, odpočatější, energičtější, a pouhou stravou je to takřka nemožné plnit. Proto užívám doplňky stravy, které by mi měli pomoci (ta tvrdá práce zbyde stejně jen na mně, ale proč si ji trochu neulehčit ??). Hodně jsem v tom v minulosti plaval, nevěděl jsem, čemu mám věřit, kolem mě bylo spousta poutačů a reklam, kterým jsem, jako většina lidí, věřil. Díky Optimal Nutrition mám klid. Konečně jsem objevil to, co jsem hledal. Kvalitu a ... kvalitu! To je pro mě nejdůležitější a můžu jen děkovat, že naše spolupráce začala a doufat, že bude spoustu let pokračovat! Hrozně moc si přeji, abych byl pro ně užitečný, protože oni mi začali pomáhat hned po prvním dni dodržování suplementačního plánu! A to jim chci vrátit.

Abych to ukončil a nějak shrnul, nevěřme všemu, co nám na internetu předhazují a mysleme na sebe a na své tělo! Vždyť nic jiného vlastně nemáme, tak proč mu nedopřát to nejlepší ??"

Lukáš Pokorný, profesionální fotbalista, český reprezentant, kapitán FC Slovan Liberec"Suplementy od Optimal Nutrition beru půl roku a v mé dosavadní kariéře se nastal zlom a velké pokroky, navíc individuální tréninky s Dominikem Kodrasem mě posouvaly každý měsíc dál, ale s příchodem suplementů dokážu využít veškerou svoji energii, jak na fotbalovém, tak na tom silovém. Navíc daleko lépe regeneruji a vstřebávám bolest, kterou tréninky obnášejí. Je mnohem snažší vstát do druhého dne s tím, že jste se vyspali jako nikdy předtím díky inositolu a magneiu, které zaručí tu nejdůležitější regeneraci - spánek. Důležitý faktor při tréninzích pro mě hraje Amino Elektrolyt Komplex, díky kterému dokážu posouvat své hranice co se náročnosti tréninkové jednotky týče. Od začátku užívání MultiKomplexu jsem nebyl nemocný, dokonce ani nachlazený, což je pro vrcholového sportovce velice důležité! Jsem rád za zkušenosti se suplementy a nehodlám od kvality, která mě přibližuje mým snům, odcházet. Nikomu tyto suplementy nevnucuji, ale vřele doporučuji."

Roman Wermke, profesionální fotbalista, SK Dynamo České Budějovice