Edubily Veganes Protein - 750g

Veganský proteinový prášek s vysokým obsahem bílkovin. Čistě zeleninový bez jakýchkoli živočišných přísad.

  • Rychlé dodání a pohodlná platba
  • Izolát hrachu a koncentrát rýže
  • Extrémně vysoká biologická hodnota. Chemické skóre 144 (při neutrálu).

3 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

599,00 Kč

Množství:
- +

Proteinový izolát hrachu a rýžový koncentrát smíchejte s vodou.

Stále více lidí se chce obejít bez živočišných produktů. I když to často nemůžete doporučit, je pochopitelné, že hledáte alternativy založené na rostlinách a alespoň částečně bez živočišných produktů. Protože není pochyb o tom, že držení a chov zvířat je často nepřijatelné.

Nejjednodušší způsob, jak nahradit živočišné produkty rostlinnými, je spoléhat se více na rostlinné bílkoviny - protože živočišné produkty obvykle jíme, abychom uspokojili naše potřeby bílkovin. Díky důmyslnému složení a novým surovinám lze nyní rostlinné bílkoviny poskládat tak, že mají biologickou hodnotu, která je stejně vysoká jako bílkovin ze živočišných zdrojů.

Z našeho pohledu je důležité, že se nepokouší o žádné velké experimenty. Bílkoviny z potravin, které jsou pro nás nové, mohou být velmi problematické. Jako surovinový základ by proto měly být použity rostliny, které zde používáme již delší dobu.

Co odlišuje náš veganský protein

Náš veganský protein by měl být co nejvíce „čistý“ - dokonce v našich příchutích upustíme od umělých sladidel a místo toho používáme ke slazení stévii.

Kromě toho kombinujeme dva rostlinné proteiny z rýže a z hrachu takovým způsobem, aby bylo dosaženo velmi vysoké biologické hodnoty (BW) nebo velmi vysokého chemického skóre (CS), které je srovnatelné s hodnotami konvenčních bílkoviny ze živočišných zdrojů Zdroje jsou. Naše rostlinné bílkoviny obsahují, věřte tomu nebo ne, 1,7 g tryptofanu na 100 g bílkovin - vlastnost kvality.

Protein má velmi nízký obsah sacharidů. Mírně vyšší obsah tuku zůstává pro chuť a krémovost, ale září vysokým podílem mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin. Rozsáhlé zpracování deaktivuje problematické lektiny rostlin.

25 g prášku na porci (= 1 odměrku) rozmíchejte ve sklenici s 250 ml studené vody, případně vložte do mixéru a protřepejte.

Pijte 1 porci denně. Je zvláště vhodný pro použití po tréninku.

Ingredience veganského proteinového prášku s čokoládovou příchutí

72% rýžový protein, 18% izolát hrachového proteinu, 6% nízkotučný kakaový prášek, aroma, sladidlo: steviol-glykosidy.