Kakaový Edubily Whey Protein Isolat - 750 g

Váš příjem bílkovin za méně než 20 sekund: Bez ohledu na to, zda chcete budovat svaly, hubnout nebo si to prostě užívat zdravěji - se syrovátkovým izolátem můžete rychle a snadno doplnit zásoby bílkovin.

Nízkokalorický: Díky speciálnímu filtračnímu procesu izolát neobsahuje téměř žádné tuky ani uhlohydráty, a je proto ideální i pro nízkokalorickou dietu.

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

1 099,00 Kč

Množství:
- +

Obsahuje pouze to, co potřebujete: Izolát (bez chuti) neobsahuje konzervanty ani aromata - ale v jedné porci vám poskytne všechny esenciální aminokyseliny a neuvěřitelných 20 g bílkovin.

Syrovátkový proteinový izolát z irských pastev

Doplněk stravy se syrovátkovým proteinovým izolátem.

První proteinový prášek z výživné výživy! Použitím slunečnicového lecitinu je produkt velmi rozpustný a přesto bez sóji. Prášek lze rozmíchat ve vodě nebo mléce jednoduše do sklenice.

Ideální doplněk stravy bohatý na bílkoviny

Proteiny nebo bílkoviny (stejně jako esenciální aminokyseliny, které obsahují) jsou při vědomé dietě nepostradatelné. Protože kromě sacharidů a tuků jsou bílkoviny třetí makronutrient.

Řídí budování a udržování svalů, hormonální rovnováhu, podporuje hubnutí a je nezbytný pro mnoho našich tělesných funkcí.

Jednostranná dieta často vede k nedostatku bílkovin v důsledku nedostatku rostlinných nebo živočišných bílkovin. Ani sportovci, kteří mají zvýšenou potřebu bílkovin, nestíhají každý den přijímat potřebné množství bílkovin ve své stravě. Kromě zdravé stravy proto můžete použít izolát syrovátkové bílkoviny a podpořit své tělo hodnotnými, vysoce kvalitními bílkovinami.

Čím je izolát syrovátky tak výjimečný?

Díky speciálnímu zpracování, takzvané mikrofiltraci, se syrovátkový izolát liší od klasické syrovátky hlavně v jedné věci: vysoký a čistý obsah bílkovin.

Při složitém výrobním procesu se protein oddělí od ostatních složek, takže se oddělí nežádoucí látky, jako jsou uhlohydráty, cukr a tuky.

To vytváří nízkokalorický a bezlaktózový proteinový prášek, který je v těle obzvláště oblíbený díky své vynikající absorpční schopnosti a toleranci. Izolát je nejen vyhledávaným tréninkovým společníkem sportovců, ale také optimálním doplňkem stravy bohaté na bílkoviny.

79% bílkovin
1,9% sacharidů
1,6% tuku
Lahodná kakaová chuť

Obsah aminokyselin vychází ze 100 g čistých bílkovin.

L-Alanin 5,1 g
L-Arginin 1,9 g
L-Asparagin + L-Asparaginsäure 10,4 g
L-Cystein 2,3 g
L-Glutamin + L-Glutaminsäure 17,6 g
Glycin 1,5 g
L-Histidin 1,5 g
L-Isoleucin 7,0 g
L-Leucin 9,5 g
L-Lysin 9,4 g
L-Methionin 2,1 g
L-Phenylalanin 2,8 g
L-Prolin 5,8 g
L-Serin 4,9 g
L-Threonin 6,9 g
L-Tryptophan 1,5 g
L-Tyrosin 2,6 g
L-Valin 6,4 g

Dávkování

Odměřovací lžíci prášku (= 25 g) jednou denně rozmíchejte ve sklenici s 250 ml studené vody nebo mléka nebo vložte do mixéru a protřepejte. Doporučuje se užívat po tréninku.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovejte v chladu a suchu.

Obsahuje následující alergeny: mléko