Power Beet extrakt z červené řepy - 60 kapslí

Červená řepa v kapsli | Formula s vysokou pevností | Bohatý zdroj dusičnanů | Zvyšuje vytrvalost | Zpomaluje únavu | Antioxidant


Tento produkt již není na skladě


449,00 Kč

Množství:

Jak možná víte, červená řepa se stala známou díky svým výhodám, které zvyšují výkonnost, zejména pro sportovce s vytrvalostí. Ale koho skutečně baví pít litry výtažků červené řepy? Vytvořili jsme vlastní zapouzdřený doplněk, který vám umožní snadný, pohodlný a koncentrovaný výtažek z řepy.

Ideální jako doplněk před tréninkem, Power Beet® poskytuje bohatý zdroj dusičnanů, který rozšiřuje krevní oběh a zlepšuje tok kyslíku do svalů. To jim pomáhá lépe trvat déle a poté pomáhá s obnovou po delších trénincích nebo závodech.

Dokonce i profesionální sportovci ji dnes používají, takže to bude fungovat i na vás.

Zjistěte sílu červené řepy


Červená řepa se v posledních letech rozšířila jako sportovní doplněk, obzvláště mezi cyklisty, běžce a vytrvalostní sportovce. Je to proto, že červená řepa poskytuje dávku dusičnanů, které se v těle změní na oxid dusnatý a při cvičení vám pomohou spálit méně kyslíku.

Jinak řečeno, důvodem, že Power Beet® zlepšuje výkon, je to, že vaše svaly pracují efektivněji.
Ale to není jediný přínos použití Power Beet®. Je také bohatým zdrojem železa, folátu, dusičnanu, betainu, hořčíku a dalších antioxidantů a může dokonce snížit krevní tlak a riziko demence. To je opravdová moc řepy.