Darmflora-Komplex Prebiotika 250g

Výživový doplněk jako prášek bohatý na vlákninu s odolným dextrinem, inulinem, bakteriemi mléčného kvašení a biotinem. Biotin přispívá k udržování střevních sliznic.

Složení: dextrin, inulin, bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Saccharomyces boulardii, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum), biotin.

4 ks

X000OUZXVP

849,00 Kč

Množství:
- +

Jaké kmeny probiotik Darmflora komplex obsahuje?

Lactobacillus plantarum - brání vzniku potravinových alergií a může dokonce i zvrátit. Navíc tento druh produkuje přírodní "antibiotika", které mohou například inhibovat růst bakterií.

Lactobacillus reuteri - je neuvěřitelně "silná" bakterie. Také tvoří antibiotikum nazývané "reuterin", které zabíjí pouze "špatné" bakterie.

Saccharomyces boulardii - není bakterie, ale kvasinková houba. Tyto kvasnice, které jsou pro nás zdravé, se usazuje například v tenkém a tlustém střevě a blokuje například vývoj průjmů kvůli škodlivým bakteriím, jako jsou E. coli a Salmonella.

Streptococcus thermophilus - je ve skutečnosti bakterií kyseliny mléčné, kterou jsme ve fermentovaných mléčných výrobcích, jako je kefír a jogurt. Bakterie poskytují protizánětlivý imunitní systém. Zdá se, že snižuje riziko rakoviny a může zpomalit intoleranci laktózy.

Bifidobacterium lactis - pomáhá, podobně jako S. thermophilus, při trávení živin, např. B. laktóza. Dokonce se zdá, že má vliv na metabolismus cholesterolu, současně moduluje imunitní systém podobný ostatním kmenům.

Bifidobacterium longum - zabraňuje nástupu chřipky. Tato bakterie rovněž inhibuje růst škodlivých bakterií. Biotin je důležitý pro zdravé sliznice.