STACA Magnesium Complex - 180 kapslí

Magnesium Complex je doplněk stravy, který přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zásoba je na 3 měsíce.


Tento produkt již není na skladě


Poptat dostupnost

599,00 Kč

Množství:

Na trhu existuje mnoho forem hořčíku, které se využívají k suplementaci. Nicméně, ne všechny hořčíkové doplňky mají stejnou kvalitu. Mnoho hořčíkových doplňků, které se prodávají, může mít velmi omezenou nutriční hodnotu.

Tyto doplňky totiž používají oxid hořečnatý jako svůj hlavní zdroj hořčíku.

Oxid hořečnatý je levná surovina, která zabere méně objemu než mnoho jiných typů hořčíku, což je důvod, proč jej lze nalézt v celé řadě doplňků na našem trhu.

Míra vstřebatelnosti oxidu hořečnatého je však pouze 4%. Zbytek projde vaším tělesným systémem (často ve formě projímavého účinku) bez toho, že by došlo ke vstřebání obsaženého hořčíku do těla.

V případě nákupu hořčíkových doplňků stravy proto hledejte na etiketách formy hořčíku s vysokou mírou absorpce. Mezi ně patří glycinát hořečnatý a malát hořečnatý, které se vyznačují vstřebatelností od 70 do 80%.

Přesná míra absorpce se může lišit podle jedince a podle dietních faktorů, ale ve srovnání se 4% absorpcí oxidu hořečnatého jsou potenciální míry absorpce těchto forem hořčíku vysoké.

Magnesium Complex

Je doplněk stravy z vysoce vstřebatelných, organických forem hořčíku (bisglycinát, malát) a vitamínu B6 (pyridoxin-hydrochlorid) pro ještě lepší využitelnost magnézia v těle. Přídatnou složkou je stearát hořečnatý rostlinného původu, který zde plní funkci klouzadla při plnění obsahu do kapslí.

Magnesium Complex obsahuje 70 mg hořčíku v jedné dávce (2 tablety). Dóza obsahuje celkem 180 veganských kapslí.

Pokud budete brát 2 kapsle denně, vydrží vám Magnesium Complex na celé 3 měsíce.SLOŽENÍ PRODUKTU

V JEDNÉ DÁVCE (2 KAPSLE)

  • Hořčík, obsažený ve 2 formách:70 mg / 18% RHP*
  • Bisglycinát hořečnatý - 300 mg / **
  • Malát hořečnatý - 300 mg / **
  • Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid)4 mg / 285% RHP*