DXN káva s lesklokorkou, LINGZHI BLACK COFFEE - 1 sáček

Káva Lingzhi je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a extraktu z houby reishi. Reishi je známá pro své silně antioxidačními účinky. Podporuje také imunitní systém a účinně napomáhá detoxikaci těla.

35 ks

20,00 Kč

Množství:
- +

Černá káva DXN Lingzhi je vyrobena podle speciální receptury z nejkvalitnější brazilské arabiky a extraktu z houby reishi. Houba reishi je známá pro své silně antioxidační účinky. Podporuje také imunitní systém a účinně napomáhá detoxikaci těla. V Japonsku a Číně je dokonce schválena pro podpůrnou léčbu rakoviny.

Reishi neboli houba Ling Zhi, jak je také nazývána v Číně, patří mezi dřevokazné houby. Roste na odumřelých stromech se značně tvrdým dřevem. V minulosti si jejích blahodárných účinků mohli užívat pouze členové císařské rodiny. Její výskyt ve volné přírodě byl totiž velmi vzácný. Teprve až v sedmdesátých letech minulého století se začala pěstovat ve větším množství.

Extrakt z reishi napomáhá vylučování těžkých kovů a ostatních jedů z těla, účinně regeneruje a omlazuje. Předchází vzniku civilizačních onemocnění, jako je například cukrovka, rakovina tlustého střeva a vysoký krevní tlak. Podle čínské medicíny reishi člověku pomáhá žít dlouhý, spokojený a zdravý život. Káva s extraktem z této skvělé houby dodává nejen okamžitou energii, ale působí také příznivě na organismus z dlouhodobějšího hlediska.

Příprava: Obsah sáčku nasypejte do šálku, zalijte horkou vodou a dobře promíchejte.