NO2 Pump® - 125 kapslí

Zvyšuje objem a výkon svalů.
Síla a objem svalů | Vysoká pevnost AAKG | Vědecky ověřené | Přesné dávkování

3 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

549,00 Kč

Množství:
- +

Získejte rychlé dodání krve do svalů pro výbušný trénink. Náš vzorec zvyšující oxid dusnatý s AAKG dokazuje, že zvyšuje objem krve tekoucí do svalů, což vám dává skvělý pocit čerpání a zvyšuje dodávání kyslíku a živin, takže vaše svaly mohou pracovat lépe. Stručně řečeno, budete mít více syrového výkonu než obvykle.

NO2 Pump® je ideální pro sporty, které vyžadují výbušné akce jako jsou sprinty, boxování nebo crossfit. Je to také jedna z mála receptur AAKG, která se nachází ve formě kapslí, což je pohodlný doplněk na cestách.

Nejsme jediní, kteří si myslí, že je to skvělé. Přidávájí se také časopisy Muscle Fitness a UK Supplement Review.

NO2 Pump vám pomůže zvýšit vaše výkony v posilovně. Hlavním přísada NO2 Pump®, arginin-alfa-ketoglutarátu (AAKG), zvyšuje krátkodobé hladiny oxidu dusnatého (NO), což zvyšuje objem krve tekoucí přes svalovou tkáň. To vede k většímu množství kyslíku, aminokyselin a glukózy. Výsledek? Víc energie.

Je také ideální pro sportovce, kteří chtějí zlepšit regeneraci svalů. Zesílený krevní oběh znamená, že více výživných živin může být dodáno do ztuhlých svalů, čímž se urychlí jejich zotavení.

NO2 Pump® je vyráběn přímo ve Velké Británii.