Edubily - esenciální aminokyseliny - 500g

Pomocí esenciálních aminokyselin vytváří naše tělo všechny tělesné struktury z bílkovin včetně hormonů, kůže, vlasů, nehtů, struktur chrupavky a kloubů, komponentů imunitního systému, svalů a mnoho dalších.

1 ks

X000T5SVD7

Upozornění: poslední kus skladem!

799,00 Kč

Množství:
- +

BCAA

(Leucin, isoleucin, valin): Tyto aminokyseliny jsou součástí svalových proteinů (aktin, myosin, troponin a tropomyosin), což je důvodem, proč jsou obzvláště populární v silových sportovních kruzích jako doplněk stravy.

Lysin

Lysin je nesmírně důležitý pro tvorbu kolagenních proteinů, tj. pojivové tkáně, protože se nachází ve vysoké koncentraci ve formě "hydroxylysinu".

Methionin

Tato aminokyselina slouží tělu jako zdroj nejdůležitějšího dárce methylů v těle tzv. S-adenosylmethioninu. S pomocí této látky může tělo "methylat" geny zapnout a vypnout dle potřeby. Metionin nepřímo slouží jako regulátor exprese genů.

Fenylalanin

Fenylalanin je výchozí materiál pro syntézu neurotransmiterů nazývaných katecholaminy (dopamin, norepinefrin a adrenalin).

Threonin

Treonin slouží tělu primárně jako zdroj syntézy proteinů imunitního systému.

Tryptofan

Tělo používá Tryptofan pro tvorbu neurotransmiterů serotoninu ("hormon štěstí") a melatoninu ("hormon spánku").

 

Obsah: 500g (=200 porcí)

Doporučené dávkování:

2,5 g prášku (1 odměrka) na 100 ml studené vody.

Důležité poznámky:

Uvedené doporučené množství spotřeby nesmí být překročeno! Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.