Nutripa soloflex human - kloubí výživa, 500 ml

Soloflex Human - tekutá kloubní výživa pro namáhané klouby obsahuje vysokou dávku kolagenních peptidů, dále obsahuje chondroitin sulfát, MSM, extrakt z listů olivovníku, vitamin C, hořčík a kyselinu hyaluronovou.

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

495,00 Kč

Množství:
- +

Soloflex Human

Tekutá kloubní výživa pro namáhané klouby obsahuje vysokou dávku kolagenních peptidů, dále obsahuje chondroitin sulfát, MSM, extrakt z listů olivovníku, vitamin C, hořčík a kyselinu hyaluronovou.

 

Dávkování: 

Užívejte 1x denně 20ml suspenze v čisté vodě (250-500ml). Pro dávkování použijte přiložený dávkovač nebo stříkačku. Obsah vystačí na 25 dní užívání. Před použitím řádně protřepat.

V případě akutních problémů může být dávka dvojnásobná ve dvou samostatných dávkách. 

Obsah účinných látek ve 100 ml:

 

GELITA® (bioaktivní kolagenní peptidy) - 12500 mg

Chondroitin sulfát - 3000 mg

MSM (methylsulfonylmethan) - 800 mg

Olivovník evropský - 400 mg

Vitamin C - 400 mg

Hořčík Mg  - 300 mg

Kyselina hyaluronová - 100 mg

 

Složení: Aqua purificata - čištěná voda (Ph.Eur. 9.0), GELITA® (bioaktivní kolagenní peptidy), chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), sodná sůl kyseliny askorbové, olivovník evropský (Olea europaea - extrakt), magnesium chelát, kyselina hyaluronová, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorban draselný – konzervant.

 

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 8°C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte  nejlépe do 1 měsíce. Nezmrazovat!  Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy.Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Doplněk stravy

Obal: Skleněná lékovka tmavá 500 ml

Výrobce: Vyrobeno v ČR.  

Distributor: NUTRIPA, s.r.o., Zbraslavská 11/12, 159 00 Praha 5, Česká republika 

Balení: 500 ml 

Neobsahuje barviva, cukry a sladidla. 

 

Originální receptura PharmDr. Pfleger

Jelikož nám současná legislativní opatření EU neumožňují podat vám detailnější popis výhod tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve, doporučujeme nahlédnout do odborné literatury či na internetové stránky. Oba zdroje nabízejí dostatek dostupných informací o aktivních látkách obsažených v tomto produktu.